Energy Logserver na SEMAFOR 2020

Energy Logserver na SEMAFOR 2020

Energy Logserver kontynuuje tradycję sprzed 2 lat i tym razem również pojawimy się na SEMAFOR jako jeden z mecenasów imprezy. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziały w naszym wykładzie, który poprowadzi CEO EMCA, Artur Bicki. Temat, z którym się zmierzymy w tym roku, to SIEM z Elasticsearch.

Wykład poświęcony będzie zagadnieniom budowy platformy SIEM w oparciu o komponenty projektów wokoło Elasticsearch. Na bazie systemu Energy Logserver zostaną zaprezentowane funkcjonalności analizy i obsługi zdarzeń security. Na żywym przykładzie przedstawimy możliwości analizy oraz korelacji zdarzeń pochodzących z logów i ruchu sieciowego oraz zarządzania wykrytymi incydentami.

Spotkajmy się 19 marca o godzinie 12:10.

 

SEMAFOR jest jedną z największych konferencji w Polsce poświęconych cyberbezpieczeństwie. Od lat jest to miejsce, w którym przedstawiane są najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania z dziedzin security IT.  Uczestnicy nie tylko mogą zdobyć niezwykle cenną wiedzę prosto od światowych ekspertów, ale również zawiązać partnerskie i biznesowe relacje.

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w Warszawie 19-20 marca. Start o 8 rano!

https://www.computerworld.pl/konferencja/semafor#program